Ubytovanie

author


Cenník ubytovacích služieb platný od 1.3.2023


Dĺžka ubytovania Cena za 1 lôžko
v 1-posteľovej izbe v 2-posteľovej izbe v 3-posteľovej izbe
1 noc 30 € 25 € 24 €
od 2 do 14 nocí 28 € 24 € 23 €
od 15 do 30 nocí 27 € 23 € 22 €
nad 31 nocí 25 € 22 € 20 €
Všetky ceny v cenníku sú uvedené vrátane 10% sadzby DPH

V zmysle všeobecného záväzného nariadenia č. 229 mesta Košice zo dňa 16.12.2022 a jeho ďalších dodatkov sa k cene za ubytovanie pripočítava daň za ubytovanie vo výške 2,50 € za každú noc a osobu v ubytovacom zariadení. Základom dane je počet prenocovaní v ubytovacom zariadení, najviac však 60 prenocovaní v jednom kalendárnom roku.

OD PLATENIA DANE JE OSLOBODENÁ:

- držiteľ preukazu ŤZP a ŤZP/S – ťažko zdravotne postihnutý a ťažko zdravotne postihnutý so sprievodom a ich sprievodcovia
- osoba do 18 rokov veku a osoba staršia ako 70 rokov
- osoba, ktorá je študentom do 26 rokov veku, ak sa sústavne pripravuje na budúce povolanie formou denného štúdiaObjednávky ubytovania:


+421 55 62 310 64
+421 55 62 544 06
strojar@strojar.sk
Turistická ubytovňa **Kapacita ubytovania: 156 lôžok.

Novozriadená sa nachádza na 5., 6. a 8. poschodí budovy Podnikateľské centrum Strojár, v mestskej časti Košice - Juh na východnom Slovensku. Vďaka svojej výbornej polohe na hlavnom dopravnom ťahu do Maďarska, len 1,5 km od obchodného centra Aupark, so zastávkou mestskej hromadnej dopravy priamo pred budovou a v blízkosti pešej zóny so zaujímavými kultúrno-historickými pamiatkami (Dóm svätej Alžbety, Štátne divadlo, mestský park so spievajúcou fontánou a zvonkohrou) je ubytovňa ideálnou voľbou pre všetkých obchodných cestujúcich, študentov aj rekreačných turistov.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v zrekonštruovaných priestoroch ubytovne s celkovou kapacitou 156 lôžok. Ubytovanie je riešené formou buniek. Hostia tu majú na výber z týchto komfortných, kapacitne rôzne veľkých buniek. K dispozícii sú jedno-, dvoj- a trojlôžkové izby. Maximálna kapacita jednej bunky je 5 lôžok.

Hosťom je v ubytovni k dispozícii taktiež jedna spoločná kuchynka, vybavená elektrickým varičom (dvojplatničkou), chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou, prepojená zároveň s menšou spoločenskou miestnosťou s jedálenským aj gaučovým posedením a televízorom. V tejto časti ubytovne je možné využívať rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet. K doplnkovým službám ubytovania patrí okrem recepcie aj práčovňa a žehliareň, ktorá je hosťom počas pobytu plne k dispozícii.

Hneď pri objekte sú pre Vás zabezpečené 3 súkromné parkovacie miesta, pre ostatných hostí je k dispozícii priestranné mestské parkovisko za ubytovňou s možnosťou bezproblémového parkovania počas celého dňa. Tešíme sa na Vašu návštevu!